Služby

Dvacet let se zabýváme špičkovým ozvučením vozů. Máme za sebou stovky montáží. Posouváme limity toho, co je možné.

Zjistit více

Naše specializace

Ozvučení automobilu

Reproduktory a zesilovače dnešních moderních vozů hrají čím dál tím hůře. Je to dáno tím, že výrobci často volí nevhodné umístění, směrování a snaží se ušetřit. Jimi použité reproduktory ani v příplatkových verzích nejsou o moc kvalitnější nebo propracovanější než ty základní, zpravidla je zvýšen jen jejich počet a jsou doplněny o zesilovač s nízkým výkonem. To ale na celkový zážitek z poslechu nemá dobrý vliv. Pokud vám záleží na kvalitě zvuku, můžeme bez nadsázky tvrdit, že bez výměny reproduktorů a osazení výkonného zesilovače s DSP procesorem se neobejdete.

Objednat

Tlumení automobilu

Nedílnou součástí každého vylepšení jak zvuku, tak komfortu je tlumení. Dnešní tlumící materiály prošly za pár let velkým vývojem a dokáží snížit hluk ve vozidle o několik decibelů. Pomáhají také pro lepší zvukový přednes tím, že zpevní materiál a basové vlny se od něj odrážejí do prostoru, místo aby byly pohlceny a materiál rezonoval.

Objednat

Ladění automobilu

Mnoho lidí má již ve svém vozidle zabudován zesilovač s DSP procesorem, který přidává opravdu nekonečné možnosti nastavení. Jeho správné nastavení však vyžaduje zkušenosti a školení, bez kterých může výsledný zvuk být i horší a nebo nevyužije potenciál vašeho zařízení na plno. Ať už je DSP instalováno kýmkoli, nabízíme možnost kontroly tohoto nastavení a při zjištění chyb jeho následné přeladění.

Objednat

Co děláme za značky?

Díky našim dvacetiletým zkušenostem se nebojíme pustit do jakékoli montáže od jakéhokoli výrobce. Ať už to jsou prémiové, nebo běžné značky.

Balíčky

Znázornili jsme pro Vás univerzální příklady našich balíčků, které nabízíme. Ty určené přímo pro váš vůz najdete při výběru značky výše.

Stage 1
 • Set 4 reproduktorů a 2 subwooferů
 • 100% kompatibilita
 • Výkon sestavy 320 W
 • Jednoduchá montáž
Od13 990 Kč
Premium
 • Set 8 reproduktorů a 2 subwooferů
 • Externí aktivní subwoofer
 • Zesilovač Plug & Play s DSP
 • 100% kompatibilita
 • Akustický balíček odhlučnění obložení dveří
 • Výkon sestavy 1420 W + aktivní subwoofer
Od81 990 Kč
High-End
 • Set 12 reproduktorů a 2 subwooferů
 • Externí subwoofer
 • Nejvyšší třídy zesilovačů a reproduktorů od renomovaných výrobců
 • Akustický balíček odhlučnění obložení dveří
 • Tlumící balíček odhlučnění zavazadlového prostoru
 • Výkon sestavy až 3320 W + aktivní subwoofer
Od199 990 Kč
Stage 2
 • Set 8 reproduktorů a 2 subwooferů
 • Zesilovač Plug & Play s DSP
 • 100% kompatibilita
 • Výkon sestavy 1420 W
Od42 990 Kč

Spolupráce s firmami

Logo značkyAutocentrum PařížskáUnitestaBMW invelt PlzeňRenocar

Reference

 • Jiri Lechner

  Dostal jsem na Bestaudio kontakt od svého dealera, jelikož jsem nebyl vůbec spokojený s ozvučením Harman/Kardon v mém voze BMW M3 Competition (nejnovější generace G80). Pánové za mnou dojeli do Prahy, aby na svém ukázkovém voze předvedli, co dokáží a bylo na nich hned vidět, že jsou to nejen velcí nadšenci do kvalitní hudby, ale hlavně naprostí profesionálové, kteří vědí, co dělají. Výsledkem je komplet custom řešení výměny audia, které teď hravě strčí do kapsy vše, co jsem v autě (A dost často i doma) slyšel. Do příštího vozu rozhodně už nedávám žádné příplatkové audio a rovnou ho rezervuji k Bestaudio :). Pánové jsou moc příjemní a skvěle se s nimi povídá jak o audiu tak o autech. Děkuji moc a určitě se v budoucnu uvidíme.

 • Petr Chmelar

  Vybral jsem Bestaudio na internetu, jel 300km tam a 300km zpátky … a absolutně nelituji. Mladí, zapálení, ochotní, profesionální, příjemní! A ten poslech, to je koncert! Absolutní spokojenost! Se všemi svými dalšími BMW přijedu zase jen k nim.

 • Karel Mikolas

  Ke společnosti Bestaudio jsem se dostal přes společnost M+H, kde jsem si nechal již 2x skvěle poladit ŘJ motoru. V novém voze jsem si nechal v jedné konkurenční firmě z jižní Moravy vyměnit repro a vytlumit všechny dveře, ale dozrál jsem do fáze, kdy jsem chtěl zvuk ve voze povýšit. Tak jsem zajel do Bestaudia. Zde se mě ujal pan Prorok, mladý, ale velmi zkušený chlapík, který má velký přehled o tom, co dělá. Ve dvou krocích jsme povýšili zvuk vozu na úplně jinou úroveň, zjistili jsme naprosto otřesný přístup konkurenční firmy, která svou práci naprosto odflákla. Výměna páru repro, přidání subwooferu s extra zesilovačem a zesilovač s DSP. Vše doplněno předěláním tlumení, které bylo otřesné. Nyní jsme ve fázi, kdy mám zdarma možnost kdykoliv přijet na doladění zvuku přes DSP zesilovač. Shrnuto podtrženo: lituji toho, že jsem se nedostal do BESTAUDIO na první dobrou, jakoukoliv další hudbu do vozu budu řešit už pouze zde, jmenovitě chci vyzdvihnout pana Proroka, který je vždy připraven, odpovídá rychle a věcně, vyjde vstříc, vše vysvětlí a v neposlední řadě je vždy výborně naladěný, stejně jako jeho sestavy ve vozech (mluvím tedy za svůj, ale věřím, že je to podobné i jinde). Těším se na další upgrade :) Případně na další vůz za nějakou dobu. Ještě jednou veliké díky za velkou přidanou hodnotu Vaší práce, BESTAUDIO (Davide Proroku). A btw, moc se těším na otevření nových prostor !!!!

 • SCREEN RENTAL

  Dlouho jsem hledal někoho kdo rozumí zvuku v autě. A našel jsem :) V BEST AUDIO vědí, že nestačí jen prodat repráky, ale že k tomu, aby to v autě dobře hrálo je potřeba taky zvukový procesor a ten ještě umět naladit. Sestavu co jsem koupil mají suprově odladěnou. Jediný problém vypadal že bude se subwooferem, ale i s tím si skvěle poradili. Dodali mi speciální model co se zabudoval do rezervy, takže nejen že dobře hraje, ale taky nezabírá žádné místo v kufru. A finále bylo ladění procesoru, bez něho by byly nové repráky vyhozené peníze. Ten jsem pak ještě doladil se zvukařem na dálku po první dlouhé jízdě a teď už jsem maximálně spokojen! Díky. Dobrá práce!

 • Pavel Tomsa

  Jsem velice spokojen s přístupem a jednáním vstřícné jednání s produktem jsem velice spokojen poradí a navrhnou řešení. Ochotný personál a tuto firmu VŘELE DOPORUČUJI.

 • Petr Safar

  Nechal jsem si v BestAudiu nainstalovat do BMW 1, 3 pásmový full aktiv vč subwooferu a musím uznat, že chlapi dělají svojí práci nejenom skvěle, ale co se asi nejvíc cení tak i srdcem. Dokázali mě vyslechnout a nabídli mi komponenty, o kterých jsem neměl ani tušení, že existují. Hlavně spojení s původním BMW systémem, které funguje perfektně. Dokázali mi systém odladit a předvedli s trpělivostí, jak si mohu sám upravovat DSP. Tzn. žádné zdlouhavé čtení návodů po nocích, ale okamžitě jsem věděl, kde, co a jak nastavit. Petrovi, Davidovi a Pepovi tímto děkuji za perfektně odvedenou práci.

 • Jan Bafrnec

  Nejlepší automobilové audio instalace v CZ...vážně!

 • Michal Špinka

  Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu bestaudio za perfektně odvedenou práci od výběru celého systému až po jeho realizaci. Vše bylo přesně dle naší dohody a s výsledkem jsem maximálně spokojený. Bestaudio je vzácným příkladem toho, když je pro někoho jeho práce i koníčkem a ke každé zakázce přistupuje jako kdyby se jednalo o jejich vlastní auto. Od doby instalace vím, že pořizovat jakykoliv fabrický příplatkový audio systém je jen mrhání penězi a lepší je tyto finance investovat přímo u těchto nadšenců, protože celkový dojem je nesrovnatelný. Po dlouhé době mohu říci, že se každé ráno těším do auta, protože ten zvuk je prostě neuvěřitelný. Díky moc, příště přijedu zase 👍

 • Martin Hlavnička

  Naprostá profesionalita a splnění všech přání. Výsledek je naprosto ohromující a hudba zní teď úplně jinak. Hlavní byla pomoc při výběru všech komponentů, kdy mi bylo velmi důkladně sděleno, jaké jsou plusy, mínusy a byly mi nabídnuty ideální komponenty vzhledem k velikosti vozu. Opravdu špička

 • Robert Ptacek

  Včera návštěva BESTAUDIO. Ani nevím jak to popsat. Octl sem se zřejmě v říši pohádek. Kluci maximálně ochotni profíci které to co dělají opravdu baví a žijí tím. Auto odlazeno vše vysvětleno. Celou cestu sem se musel smát jako malé dítě. Pokud audio do auta tak za mě jenom tady. Tímto jim ještě jednou děkuji a určitě se jeste uvidíme s dalším autem.

 • Milan Bečvář

  Naprosto spokojeny s vymennou reproduktoru v automobilu. Firma zamestnava opravdove odborniky, kteri vse vysvetli zakaznikovi. Urcite doporucuji tuto sluzbu ☺️

 • OJ Šimánek

  Absolutní spokojenost. Super přístup a ještě lepší výsledky.

 • Martin Oppitz

  Recenze je jednoduchá - vše bylo perfektní. Výborná komunikace, precizní práce a naprostá spolehlivost.