O nás

Jsme parta mladých nadšenců do hi-fi. Žijeme naší prací, která je pro nás i koníčkem a (nejen) díky tomu dlouhodobě dosahujeme skvělých výsledků a realizujeme prvotřídní montáže na světové úrovni.

Zjistit více

Poznejte Bestaudio

Dvacet let se zabýváme špičkovým ozvučením vozů. Máme za sebou stovky montáží. Posouváme limity toho, co je možné. Stále hledáme nová originální řešení a učíme se nové věci. Přinášíme vám to nejlepší ve všech cenových hladinách. Jsme Bestaudio. Ozvučujeme a odhlučňujeme auta.

Díky našim zkušenostem nás oslovují nejen zákazníci ale také přímo prodejci nových automobilů jako například prodejce amerických vozů Unitesta, BMW Renocar či AutaSuper. Jsme oficiálním distributorem některých předních výrobců high-end komponent a spolupracujeme s nimi na jejich zdokonalování.

Náš tým

Petr Holub
Petr HolubMajitel společnosti, konzultace, poptávky

Zakladatel Bestaudia. Petr má přes dvacet let zkušeností v oboru ozvučení i tlumení aut, byl u stovek montáží ve kterých nasbíral poznatky ze kterých čerpáme prakticky v každé realizaci. I přes extrémní časovou vytíženost zpracovává vaše požadavky a dotazy osobně a konzultuje i technická řešení montáží. Je velkým fanouškem amerických aut, a proto není divu že jedním z našich „demoaut“ je Dodge Challenger.

Ondřej Tržil
Ondřej TržilObjednávky a technické dotazy

Náš machr přes technické poradenství, montáže a objednávky. Ondra je nejmladším členem našeho týmu, ale disponuje obrovským množstvím znalostí, a nejen proto je nepostradatelnou Bestaudia. Především spravuje náš eshop, ale ani práce na montážní dílně mu není cizí. Ve volném čase se věnuje starým motorkám – ve vozovém parku jich má hned několik. A ne, motorky zatím neozvučujeme. 😊

Josef Šmejkal
Josef ŠmejkalTechnik, montáže

Specialista na slovo vzatý. Prakticky vyrostl v tátovo dílně a pracoval na autech od doby, kdy udržel klíč. Pepa je vystudovaný autoelektrikář a poradí si prakticky s čímkoli – zkušenosti má s Rolls Royce i se škodovkami. Postará se o kompletní instalaci komponent a elektroinstalaci. Jeho největším koníčkem je muzika.

David Prorok
David ProrokZvukový specialista, technické dotazy

Posledním dílkem skládačky je ladící technik David, který se zabývá kvalitou zvuku a laděním přes patnáct let. Vyhrál několik evropských soutěžích v ozvučování a je jedním z mála lidí, kteří dokáží vyladit zvuk v autě na nejlepší možnou úroveň. Má naposlouchané nesčetné množství reproduktorů, zesilovačů a DSP procesorů, díky tomu dokáže poradit a vybrat materiál pro jakoukoli instalaci. David žije zvukem a neustále sám sebe i Bestaudio posouvá dopředu.