FAQ

V této části jsou odpovědi na nejčastější otázky, které vás zajímají. Pokud nenajdete vaši otázku, kontaktujte nás.

Zjistit více

Co vás nejčastěji zajímá

Je nutné, aby navrhovaný set instaloval vždy odborník?

Vždy doporučujeme využít kvalifikovanou montážní dílnu. Nicméně se snažíme navrhovat sety tak, aby jejich montáž nebyla nijak obtížná. Stačí jen trocha zručnosti a využití jednoduchých nástrojů. Každý technik, který s automobily pracuje, by měl být schopný montáž zcela bez problémů provést.

Kde probíhá instalace?

Instalace probíhá u nás v montážní dílně v Plzni, Pařížská 10.
Viz stránka kontaktu.

Mám auto na leasing, kde nesmí být provedeny žádné zásahy do vozu. Jaké jsou možnosti?

Veškeré připojení je provedeno přes kompatibilní konektory a do elektroinstalace auta se nijak nezasahuje. Není nutné žádné vrtání či narušení elektroinstalace nebo jiná úprava částí vozu.

Ovlivňuje audio systém nějaké další systémy ve voze nebo vybíjení baterie?

Instalované komponenty nijak nenaruší existující CAN nebo MOST systémy ve voze ani nijak neovlivňují nadměrné vybíjení baterie při jízdě. Nicméně pro hlasitý poslech, když vozidlo stojí doporučujeme nechat nastartovaný motor.

Mohu zachovat originální autorádio?

V dnešní době se téměř vždy počítá s tím, že využijeme originální Head unit neboli autorádio. U většiny moderních aut se pomocí rádia ovládají důležité funkce vozu a jeho nastavení. Z tohoto důvodu je jeho zachování téměř nezbytné.

Ovlivňuje instalace systému záruku nového vozu?

Veškeré komponenty jsou vybírány s ohledem na nulový zásah do originální kabeláže vozu, záruka nového vozu tak není ohrožena.

Co je DSP procesor?

DSP (DIGITAL SIGNAL PROCESOR) je zařízení, které umožní extrémně detailní nastavení zvuku s maximální možnou přesností. Představme si, že originální autorádio s nastavením basů a výšek umožní několik málo kombinací nastavení zvuku. S DSP procesorem je na výběr nastavení 31 pásem ekvalizéru a milióny kombinací a možností.

Jak probíhá odladění a jaká je jeho časová náročnost?

Odladění probíhá ve dvou fázích. První fází je kompletní naladění celého systému naším specializovaným technikem. V této fázi se provede celková ekvalizace a nastavení časových korekcí. Druhá fáze probíhá už se zákazníkem, kde se doupraví nastavení přímo dle požadavků zákazníka. Časová náročnost se odvíjí od náročnosti instalace a zapojení. Standardně kolem dvou hodin.